Kategoriler

Alüminyum Küpeşte

Karasu Alüminyum Küpeşte Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların bir hayli kısmına, emniyet ve güzel bir görünüm sağlamak için yapılan dekorasyon çalışmasıdır. Tamamen Alüminyum profiller kullanılarak hazırlandığından uygulamaya “alüminyum küpeşte” dekoru denir.

Küpeşte, fobilik sözcüğü ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, çelik, krom ve plastik vs. modelerini üreten şirketler bulunmaktadır

Alüminyum Küpeşte  öbür küpeşte uygulamalarından değişik olarak demontajdır. Başka Bir Deyişle profilleri parçalara bölebilir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirlerine vidalanara oluşturulur ve yeniden sökülebilir.

Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir..

Alüminyum Korkulukların Avantajları Nelerdir?

1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına görsel olarak şıklık ve estetik katar, görsellik ve kalitesi nedeniyle yaşam alanlarınıza kalite ve değer katar.

2. Kullanılan malzemelerin temizlik dışında herhangi bir bakım gerektirmediği gibi yıllarca sıkıntısız kullanım imkanı sağlaması ve yüksek özellikleri sayesinde gelişen teknoloji ile modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve tercih edileni haline gelmiştir.

3. Üründe paslanma meydana gelmez ve korozyona çok aşırı dayanıklıdır.

4. Sağlam ve yapısı itibari ile hafif olması ile yapılarınızın değerine değer katar

5. Her proje ve projenin yapısına göre uygun çözümler, ergonomi ve uygulama çeşitliliği sağlar. Uyulanabilirliği tasarım ve diğer açılardan çok kolaydır.

6. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

7. Doğa dostu bir üründür.

 
Resim
UYGUN FİYAT

Karasu Pvc pencere ustası, kapı ve cam balkon hizmetleri Uygun Fiyat

KALİTELİ İŞCİLİK

Karasu Pvc pencere ustası, kapı ve cam balkon hizmetleri Uygun Fiyat

GARANTİLİ MALZEME

Karasu Pvc pencere ustası, kapı ve cam balkon hizmetleri Uygun Fiyat

ÜCRETSİZ KEŞİF

Karasu Pvc pencere ustası, kapı ve cam balkon hizmetleri Uygun Fiyat

X
Whatsapp
Telefon